Kasper Roodenburg (Penvoerder)

Directeur Melanchthon Lansingerland

Kroodenburg1@melanchthon.nl

Els Bakers

Directeur Comenius Beroepsonderwijs Capelle

ebakers@comenius.nl.

Eric Roth

Vestigingsdirecteur CVO Accent Praktijkonderwijs

ejroth@cvoaccent.nl

Gerbrand Roos

Teamleider vmbo bovenbouw en plaatsvervangend directeur Eye-college

g.roos@ijsselcollege.nl

Janine Slootmaekers

Directielid Techniek College Rotterdam

j.slootmaekers@tcrmbo.nl

Wietze Koning

Productie Manager bij Stinis Holland BV

wietzekoning@stinis.com

Hannelies Boelhouwer

Manager bedrijfsschool Stedin

hannelies.boelhouwer@stedin.net

koen Ottespeer

kaotterspeer@comenius.nl

Ben Weenink

B.Weenink@tcrmbo.nl

Jan de Jong

Jgdjong@comenius.nl

Ingrid Oostveen

Ioostveen@melanchthon.nl

Leonie van Haren

Lvharen@melanchthon.nl
0611340010

Wiebe Stofregen

wk.stofregen@cvoaccent.nl

Lo-Rucháma Vervoorn

lrvervoorn@comenius.nl

Marvyn Toonen

mtoonen@melanchthon.nl

Gerbrand Roos

g.roos@ijsselcollege.nl

Adrie den Braber

a.denbraber@denbrabermanagement.com