Kasper Roodenburg (Penvoerder)

Directeur Melanchthon Lansingerland

Kroodenburg1@melanchthon.nl

Tanisha Bachasing

INTERIM ADJUNCT-DIRECTEUR COMENIUS BEROEPSONDERWIJS

tsbachasing@comenius.nl

Eric Roth

Vestigingsdirecteur CVO Accent Praktijkonderwijs

ejroth@cvoaccent.nl

Rob Schriel

Sectordirecteur vmbo Het Nieuwe IJsselcollege

r.schriel@ijsselcollege.nl

Henrik Stevens

Directeur Techniek College Rotterdam

h.stevens@tcrmbo.nl

koen Ottespeer

kaotterspeer@comenius.nl

Ben Weenink

B.Weenink@tcrmbo.nl

Jan de Jong

Jgdjong@comenius.nl

Ingrid Oostveen

Ioostveen@melanchthon.nl

Leonie van Haren

Lvharen@melanchthon.nl
0611340010

Wiebe Stofregen

wk.stofregen@cvoaccent.nl

Lo-Rucháma Vervoorn

lrvervoorn@comenius.nl

Han van Hoorn

hvhoorn@melanchthon.nl

Gerbrand Roos

g.roos@ijsselcollege.nl

Adrie den Braber

a.denbraber@denbrabermanagement.com